• EQUIPE 8 CLASSIC PROLINK NNN
  • Passar till NNN bindning
  •  
  •  
  •  

SALOMON EQUIPE 8 CLASSIC PROLINK NNN

1 2 3 4 5
(0/5) Bli först med att betygsätta.
STORLEK:
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)
1295,00 SEK Ord. Pris (1495,00 SEK)

Beskrivning

SALOMON EQUIPE 8 CLASSIC PROLINK NNN

NNN-PROLINK System

Leverantörsbeskrivning.

Equipe 8 Classic känns som att den är tillverkad just för dig. Denna pjäxa med prestanda för klassisk stil har Custom Fit för precision, komfort och Thinsulate som håller värmen hela dagen.

Performance classic boot with Custom Fit for precision and
comfort, and Thinsulate for all day warmth.

Optimized Classic flex
Heel hold
Adjustable heel strap for better heel hold.
Great comfort
Quicklace and a slightly wider foot last provide great comfort.

Equipe 8 CL delivers superior comfort via Custom Fit. Race inspired design
and zipped lace cover display the performance heritage, with legendary
Salomon fit and stable, pilot classic performance.

System
PROLINK

870 g / 8

Specifikationer

Artnr: L39083900
Artnr: L390839001
Artnr: L3908390010
Artnr: L3908390011
Artnr: L3908390012
Artnr: L390839002
Artnr: L390839003
Artnr: L390839004
Artnr: L390839005
Artnr: L390839006
Artnr: L390839007
Artnr: L390839008
Artnr: L390839009

Omdöme

Lämna ett omdöme

7hqF
Kod från Captcha-bild:

Omdöme (0)

Dela

Blogga om