(Paket) Elpex Evolution X

1 2 3 4 5
(0/5) Bli först med att betygsätta.
Bindning:
Rull motstånd:
3395,00 SEK Ord. Pris (3995,00 SEK)
3395,00 SEK Ord. Pris (3995,00 SEK)
3495,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3595,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3495,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3595,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3595,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3595,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3595,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3595,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3595,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3595,00 SEK Ord. Pris (4095,00 SEK)
3395,00 SEK Ord. Pris (3995,00 SEK)
3395,00 SEK Ord. Pris (3995,00 SEK)

Beskrivning

Elpex Evolution X

Fri frakt 0:-

Komplett Paket Skida/Bindning monterat och klart

Beskrivning

TESTVINNARE!

Elpex visar vägen genom sin nya teknologi. Den patentsökta hjulupphängningen ger åkningen en helt ny dimension.

Teståkarnas omdömen: Skidlik känsla, stabil och lätthanterlig. 52 av 55 poäng i vibrationsdämpning

Stomme av kompositmaterial.För åkare: upp till 90 kg

Hjulbas: 700 mm

Hjulbredd: 40 mm

Hjuldiameter: 70 mm

Vikt/par: 2,0 kg

Specifikationer

Artnr: ART010163
Artnr: ART010164
Artnr: ART0138281
Artnr: ART01382811
Artnr: ART01382812
Artnr: ART013828121
Artnr: ART013828122
Artnr: ART013828123
Artnr: ART013828124
Artnr: ART01382841
Artnr: ART013828411
Artnr: ART0138284116
Artnr: ART013831
Artnr: ART10101643

Omdöme

Lämna ett omdöme

BWLP4
Kod från Captcha-bild:

Omdöme (0)

Dela

Blogga om