• SALOMON QST 118
  • SALOMON QST 118

SALOMON QST 118

1 2 3 4 5
(0/5) Bli först med att betygsätta.
LÄNGD:
PAKET BINDNING:
6995,00 SEK
6995,00 SEK
6995,00 SEK
6995,00 SEK
7995,00 SEK Ord. Pris (8895,00 SEK)
8495,00 SEK Ord. Pris (9195,00 SEK)
9295,00 SEK Ord. Pris (9995,00 SEK)
8195,00 SEK Ord. Pris (8795,00 SEK)
9495,00 SEK Ord. Pris (9995,00 SEK)
7995,00 SEK Ord. Pris (8895,00 SEK)
9295,00 SEK Ord. Pris (9995,00 SEK)
8195,00 SEK Ord. Pris (8795,00 SEK)
8495,00 SEK Ord. Pris (9195,00 SEK)
9495,00 SEK Ord. Pris (9995,00 SEK)
8495,00 SEK Ord. Pris (9195,00 SEK)
8495,00 SEK Ord. Pris (9195,00 SEK)
7995,00 SEK Ord. Pris (8895,00 SEK)
9295,00 SEK Ord. Pris (9995,00 SEK)
8195,00 SEK Ord. Pris (8795,00 SEK)
9495,00 SEK Ord. Pris (9995,00 SEK)
7995,00 SEK Ord. Pris (8895,00 SEK)
9295,00 SEK Ord. Pris (9995,00 SEK)
8195,00 SEK Ord. Pris (8795,00 SEK)
9495,00 SEK Ord. Pris (9995,00 SEK)

Beskrivning

SALOMON QST 118

LÖS SKIDA. Bindning väljer du valfritt och till ett rabatterat paketpris, då ingår montering. Kolla in varugruppen BINDNINGAR.

 

1 år FRI Slip/Vallning på köpet

Leverantörsbeskrivning.

QST 118 är den bredaste skidan i serien med hel Twin Rocker som gör att du flyter på djup pudersnö. Du kan också känna dig trygg när du åker tack vare C/FX-lagret, en unik förstärkning som ger samma styrka som metall med en bråkdel av vikten.

 

Specifikationer

Artnr: l3914390015
Artnr: l39143900151
Artnr: l3914390024
Artnr: l391439003
Artnr: l3914390031
Artnr: l3914390032
Artnr: l3914390033
Artnr: l3914390034
Artnr: l3914390035
Artnr: l3914390041
Artnr: l3914390043
Artnr: l3914390044
Artnr: l39143900441
Artnr: l3914390045
Artnr: l39143900451
Artnr: l39143900461
Artnr: l3914390051
Artnr: l3914390053
Artnr: l3914390054
Artnr: l3914390055
Artnr: l3914390061
Artnr: l3914390063
Artnr: l3914390064
Artnr: l3914390065

Omdöme

Lämna ett omdöme

ReMP
Kod från Captcha-bild:

Omdöme (0)

Dela

Blogga om

Andra varor från samma fabrikat

  • SALOMON
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    från 5995,00 SEK
  • SALOMON
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    från 4995,00 SEK
  • SALOMON
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    från 4495,00 SEK
  • SALOMON
    1 år FRI Slip/Vallning på köpet
    4995,00 SEK
    ( 6495,00 SEK)